BIURO: biuro@stolicalodow.pl

 

 

PRACA: biuro@stolicalodow.pl

 

 

WSPÓŁPRACA: wspolpraca@stolicalodow.pl

 

 

EVENTY: wspolpraca@stolicalodow.pl

Ciasto drożdżowe, które także wygniatamy ręcznie jest również w 100% naturalne. W sezonie letnim znajdziecie u nas przepyszne jagodzianki, ale nie tylko. W naszej ofercie są także niespotykane drożdżówki z nutellą lub rafaello, a także z czereśnią lub innymi owocami. Sprawdź!

Nasze ciasta robimy nie tylko ze smakiem, ale przede wszystkim z pasją. Wybieramy składniki tylko najwyższej jakości dbając o każdy szczegół, za równo związany ze smakiem, jak i z wyglądem. Nasze ciasta cieszą nie tylko podniebienie, ale także oko, dlatego są wspaniałym wyborem na każdą okoliczność. Sprawdź nasz katalog i zamów swoje ulubione na wyjątkową okazję!

Puszyste, naturalnie ciasto składające się jedynie z mąki, wody, drożdży, masła, cukru oraz odrobiny soli, wypełnione po brzegi pysznymi nadzieniami. Nasze pączki są wyjątkowe nie tylko z powodu ich składu, ale przede wszystkim dlatego, że smażymy je codziennie, siedem dni w tygodniu i sprzedajemy wyłącznie na świeżo!

Nasze lody składają się tylko z najwyższej jakości składników. Ich bazą jest pełnotłuste mleko oraz kremista, pełnotłusta śmietanka. Głównym składnikiem sorbetów są owoce, dlatego ich smak i konsystencja jest niepowtarzalna! Starannie wyselekcjonowane składniki sprawiają, że każde kolejne liźnięcie to rozkosz dla Twojego podniebienia!

Nasza historia zaczyna się w marcu 2017 roku na warszawskiem Bemowie. To tu powstaje pierwszy lokal o nazwie Stolica Lodów Tradycyjnych, gdzie zaczynamy kręcić nasze lody. Nieco później, bo równo za 6 miesięcy, nieopodal, również na Bemowie ruszamy z projektem najlepszych pączków w Stolicy, czyli powstaje Stolica Pączków, gdzie smażymy nasze pyszne, tradycyjne i naturalne pączki. Następnie od rana do wieczora kręcimy lody, a po nocach smażymy dla was świeże pączki. Docenieni przez naszych kochanych gości rozwijamy się i już na początku 2019 roku powstają trzy kolejne lokale łączące oba te koncepty powiększone o takie wspaniałe dodatki jak świeżo mielona kawa, soki wyciskane, desery, milkshakes oraz bułki drożdżowe własnego wyrobu tworząc Stolicę lodów i pączków. Z końcem roku 2019 udaje nam się stworzyć własną Pracownię Ciast Naturalnych, które już na stałe goszczą w naszych witrynach. Dziś jesteśmy już w 7 miejscach na mapie Warszawy!

CIASTA

PĄCZKI

LODY

BUŁKI DROŻDŻOWE

NASZE PRODUKTY

wyrobu własnego

O NAS

Stolicowe informacje!

FoodShots

KONTAKT

Zamów

Pracuj

z nami!

 

 

 

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ

 

Szukasz fajnej pracy

z możliwością rozwoju?

 

Świetnie się składa,

bo My szukamy Ciebie!

 

Aplikuj już dziś i pracuj 

w najfajniejszym zespole

w STOLICY!

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

© Copyright 2022 by Stolica

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © All rights reserved ©

WSPÓŁPRACUJ

Z NAMI